2 000 HUF
A Századok 1867-1916. évi folyamainak tartalommutatója. Összeáll.: Dr. Pelcz Béla. Bp., 1917, MTA,(Athenaeum-ny.), 4+195 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, ceruzás aláhúzásokkal, bejelölésekkel, az 1/2. oldal kétszer van meg.