3 400 HUF
A magyar korona országainak 1894. évi árúforgalma. Magyar Statisztikai Közlemények Új folyam. X. köt. Bp., 1895, Athenaeum,4+54+149 p. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen címkenyomokkal, a címlapon és elülső szennylapon bejegyzéssel, kopott, foltos borítóval.