19507. 460. Closed Online auction Books: History
1 200 HUF
0 HUF
Dienes István et al.: Ancient Cultures of the Uralian Peoples. Szerk.: Hajdú Péter. Bp., 1976, Corvina. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
Photo of the item taken by : karap_norbert