4 000 HUF
Hof-Kalender 1885. Gothaischer Genealogischer Hofkalender nebst Diplomatisch-Statistischem Jahrbuch 1885. Hundertzweiundzwanzigster Jahrgang. Gotha,1885,Justus Perthes, 1 t.+XVI+16+1083+3 t. Német nyelven. Kiadói dúsan aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón kopásnyomokkal.