2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Hunya István - Farkas Ottó - Tolnai István: A magyar földmunkásság életérÅ‘l, harcairól. Bp., 1960, MezÅ‘gazdasági és Erdészeti Dolgozók Szakszervezete. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé koszos borÃtóval, néhány kissé foltos lappal. Megjelent 5120 példányban.