1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Korpás Zoltán: Spanyol védelmi rendszer Észak-Afrikában V. Károly uralkodása alatt. (DEDIKÁLT). Africana Hungarica - A Magyar Afrika Társaság folyóirata 1998. I. évf. 1. sz. különnyomat. H.n., é.n., ny.n., 53-73 p. Tűzött papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval. A szerző által DEDIKÁLT példány.