1 800 HUF
Kossuth Lajos: Irataim az emigráczióból. II. köt.: A villafrancai béke után. Bp., 1881, Athenaeum, 2 sztl. lev.+ 578+(2) p. Aranyozott gerincű, dombornyomott egészvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, egy-két lap kissé sérült, a címlapon kisebb kivágásból eredő hiánnyal, korabeli tulajdonosi névbejegyzéssel (Szlávi Lajos 1882).