19518. 460. Closed Online auction Books: History
1 400 HUF
0 HUF
Papp Ferenc: Báró Kemény Zsigmond. I-II. köt. Bp., 1922-1923, MTA, 454 p.; 585+(3) p. Félvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval, belül nagyrészt jó állapotban.
Photo of the item taken by : karap_norbert