5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Sashegyi Oszkár: Német felvilágosodás és magyar cenzúra 1800-1830. Minerva-Könyvtár 130. sz. Bp., 1938, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 105+2 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.