19384. 460. Closed Online auction Books: History
2 400 HUF
0 HUF
Schandl Károly: Isten napszámosai. Szövetkezeti tanulmányok. Bp., 1943, Pátria. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban, sérült eredeti papírborítóval
Photo of the item taken by : karap_norbert