Savigny Friedrich Carl von,: Geschichte des Römischen Rechts im Mittelalter. Heidelberg, 1-3. kötet (6 kötetben teljes) 1815-11. Bey Mohr & Zimmer, XXXII, 415 p.; XXXII, 443 p.; XIV, 720 p.
Korabeli, enyhén sérült kartonált papírkötésben. Két kötetbe kötve
Kun László: A magyar ügyvédség története. Politikai s társadalmi tekintetben, a legrégibb időktől maig, párhuzamban a birósági szervezet fejlődésével. Bp., 1895, Szerzői, (Weisz Testvérek-ny.),392+4 p. Átkötött félvászon-kötés.
Das Strafgesetz über Verbrechen, Vergehen und Uebertretungen, die Strafgerichts-Competenz-Verordnungen und die Pressordnung vom 27. Mai 1852 für das Kaiserthum Oesterreich. (Amtliche Handausgabe.) Wien, 1852., Kaiserl. Königl. Hof- und Staatsdruckerei, 224+CXIV p. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben, kissé foltos címlappal.
Knorr Alajos: Önügyvéd, vagyis gyakorlati útmutatás jogügyletek elintézésére, okiratok és beadványok szerkesztésére. A legujabb törvények alapján 378 iromány-példával felvilágosítva bírák, ügyvédek, jegyzők és felek használatára Szerk.: - -. Bp., 1901, ifj. Nágel Ottó, 4+VII+839 p. Hatodik egészen átdolgozott kiadás. Kiadói kopott egészvászon-kötés, Dárday Aladár-kötés, de belül jó állapotban.
1938 Magyar Jogász Hírlap jogtudományi és társadalmi hetilap II. évfolyamának egybekötött számai (nem teljes), 1938. jan. 28. - nov. 18., benne érdekes jogi és politikai témájú írásokkal, cikkekkel. Korabeli félvászon-kötésben (nagyalakú, 42x30 cm).