1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Az 1891-dik évi törvények gyűjteménye. Kiadja a M. Kir. Belügyministerium. Bp., 1891, Nágel Ottó bizománya, XXIV+352 p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, ceruzás aláhúzásokkal, az elülső szennylap kissé sérült, a címlapon bélyegzőkkel.