19268. 460. Closed Online auction Books: Law
3 000 HUF
0 HUF
Igazságügyi Közlöny. XXXI. évfolyam, 1932. Kiadja a Magyar Királyi Igazságügyminisztérium. Bp., 1922, Pesti Könyvnyomda. Félvászon kötés, festett lapszélek, enyhén kopottas borító
Photo of the item taken by : nagy_andras