5 000 HUF
Pulszky Ágost: A jog és állambölcsészet alaptanai. Bp. 1885. Eggenberger-féle könyvkereskedés (Athenaeum-ny.), 349+(3) p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé sérült borítóval, hiányos elülső szennylappal, néhány kissé foltos lappal, ceruzás aláhúzásokkal és jegyzetekkel.