3 200 HUF
8,29 EUR, 9,14 USD
Schäfer István: Az új angol büntetőnovella (The criminal justice act, 1947) javaslata és jelentősége. DEDIKÁLT! Büntetőjogi Dolgozatok Új folyam 5. sz. Bp., 1947, Fővárosi Nyomda Rt., 22+1 p. Kiadói papírkötés, sérült, javított borítóval.