Books: Military

Number of items: 47

19559.

10 000 HUF
26,53
28,57
Slezák István/Angeli Tibor: Tankönyv a fegyvernemi és szakalegységek általános katonai kiképzéséhez (számozott példány Bp., 1967.Kiadói műbőr kötés , 562 p.
19560.

6 000 HUF
15,92
17,14
Seeckt vezérezredes: Egy katona gondolatai, Pallas Kiadó, Bp. 1929, fordította Németh József őrnagy, kiadói egészvászon kötésben kis kopással
19561.

3 200 HUF
8,49
9,14
Bosnia Country Handbook. Peace Implementation Force (IFOR). 1995, USA Department of Defense. Angol nyelven. Fekete-fehér és színes illusztrációkkal. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, a borítón gyűrődésekkel
19562.

2 800 HUF
7,43
8,00
A Nagy Háború írásban és képben könyvsorozat füzetekben megjelent kiadásának 20 füzete, szórványszámok, nem sorrendben bekötve, néhány szám lapjai sérültek, de a többség jó. Modern nyl kötésben Szerk.: Lándor Tivadar. Bp.,(1915-1926), Athenaeum.
19563.

3 000 HUF
7,96
8,57
Balassa Imre: Front. Regény milliók életéből. Dedikált példány! Pengős Regények. Bp., én. Palladis. Átkötött sérült félvászon kötés.
19564.

1 200 HUF
3,18
3,43
Kedves Gyula: A szabadságharc hadserege I. 1. A lovasság. hn., 1992., Sygnatura Kft. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19565.

1 600 HUF
4,24
4,57
Rákosi Mátyás: Honvédelem és hazafiság. Szemelvények Rákosi elvtárs műveiből. Bp., 1952, Honvéd. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
19566.

1 200 HUF
3,18
3,43
Panagiotakis George I.: The Battle of Crete -.Die Schlacht um Kreta (háromnyelvű) Heraklion 1995, Kiadói papírkötésben
19567.

2 000 HUF
5,31
5,71
The Marines. Főszerk.: Edwin Howard Simmons, szerk.: J. Robert Miskin. Quantico-New Yok, 1998., Marine Corps Heritage Foundation - Barnes and Noble Books. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kemény-kötés.
19568.

2 800 HUF
7,43
8,00
1939: II. törvénycikk a honvédelemről. Bp., én., M. Kir. Belügyminisztérium,(Stádium-ny.) Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, régi intézményi bélyegzésekkel.
19569.

2 000 HUF
5,31
5,71
19570.

2 200 HUF
5,84
6,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF