1 600 HUF
13
[Pellegrini Albert] Diplomata: Asszonyok-huszárok. Békés lovashistóriák. Garay Ákos rajzaival. Bp., [1916], Légrády, 286+(2) p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, kissé kopott, sérült borítóval, az eredeti elülső papírborító bekötve.