19561. 460. Closed Online auction Books: Military
3 200 HUF
0 HUF
Seeckt vezérezredes: Egy katona gondolatai, Pallas Kiadó, Bp. 1929, fordította Németh József őrnagy, kiadói egészvászon kötésben kis kopással
Photo of the item taken by : nagy_andras