20063.
460. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
900 HUF
2,33 EUR, 2,57 USD
A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára: Dr. Szél Tivadar: Egészségügyi statisztika orvosok és orvostanhallgatók számára. Bp., 1930, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. Sérült kiadói egészvászon kötésben.