20005.
460. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 000 HUF
21
Bollinger O[ttó]: A kórboncztan alapvonalai. Atlaszszal. [A kórboncztan atlasza.] I-II. köt. Ford.: Minich Károly és Kelen Béla. Orvosi kézi atlaszok III-IV. Bp.,[1897] ,Singer és Wolfner, X+2+195 p.+1-2a, 3., 5-11, 13-60 (3 tábla hiánnyal 2b,4,12) t.; VIII+151+1 p.+1-24,26,28-45,47-48,50-52 (4 tábla hiánnyal: 25,27,46,49) t. Kiadói egészvászon-kötések, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzésekkel, az I. kötetben 2 lap és 1-1 tábla sérült, viseltes (79/80 p. és 23 t., 173/174 p. és 54 t.), valamint a 173/174. oldal és a 54. tábla összeragadt.