20046.
460. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
800 HUF
26
Dr. Kress D. H.: Egészség és jólét - Hogyan érhető el? Bp., 1919, "Élet és Egészség" Kiadóhivatala. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói foltos, sérült kiadói félvászon kötés.