20014.
460. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Értekezések a természettudományok köréből. XIV. kötet. Szerk.: Szabó József. Hozzákötve: Hőgyes Endre: Az asszocialt szemmozgások idegmechanismusáról. Harmadik közlemény. Hozzákötve: Zsigmondy Vilmos: Tapasztalataim az artézi szökőkutak fúrása körül. Bp.-Pest, 188-1871, MTA - Eggenberger, 4+121 p.+I+IV t.+84+4 p.+I t.+1-3 (táblázat) t.+II-VI (táblázat) t.+46+2 p.+2 t. Átkötött félvászon-kötés, régi könyvtári példány, a gerincen címkével, régi intézményi bélyegzésekkel, kopott borítóval, kijáró lapokkal (118. oldalnál 2 lap és a IV tábla), egy táblán szakadással.