20064.
460. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
1 800 HUF
Fülöp Zsigmond: A bölcsek könyve. A vegytan története. Bp., én., Béta. Kiadói kopott, foltos félvászon kötés, kiadói sérült, kettészakadt, hiányos papír védőborítóban.