20012.
460. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Jendrássik Ernő: dr. Jendrássik Jenő hátrahagyott iratai. Bp., 1891. Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat. 167 + (6)p. Kiadói aranyozott vászonkötésben