20056.
460. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
2 800 HUF
Sztrókay Kálmán 4 műve: A kis mérnök; A kis technikus; A kis csillagász. Bp., 1940-1942, Rózsavölgyi és Társa. + Még száz kísérlet. Bp., é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon-kötés, vegyes állapotban.