2 400 HUF
Anatole France: Jocaste et le chat maigre. Párizs, é.n, Calmann Lévy. Francia nyelven. 299p. Korabeli átkötött, aranyozott, bordázott félbőr-kötésben, aranyozott felső lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel, néhány nagyon kevés lap kissé foltos.