2 000 HUF
Briefe von Wilhelm von Humboldt an seine Freundin. Zweiter Theil. (2. kötet). Lipcse, 1849, Brockhaus. 3. kiadás. Német nyelven. Későbbi aranyozott gerincű, vaknyomásos félbőr-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott gerinccel, kissé kopott borítóval, előzéklapon régi névbejegyzéssel, foltos lapokkal. Csak a 2. kötet!