2 800 HUF
3 db Szent Imrével kapcsolatos kiadvány: Nagy Gyula: Szent Imre hereg. Bp., 1930, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval, tulajdonosi bélyegzővel (Dr. Bartha Kálmán ügyvéd). + Pécsi egyetemi Szent Imre-emlék. Szent Imre halálának kilencszázados jubileuma alkalmából kiadta az egyetemi templom igazgatósága. (Pécs, 1930, Dunántúl-ny.) Kiadói papírkötés, minimálisan sérült. + Vargha Damján: Szent Imre problémák. Bp., 1931, Szent István Akadémia. Kiadói tűzött papírkötés, a hátsó borítón kis sarokhiánnyal, egyébként jó állapotban.