Number of items: 338

Gauthier Téophile: A lélekcsere. Bp., 1877, Franklin. Egészvászon kötés, védőlap sérült, kopottas állapotban.
20637.

1 600 HUF
4,15
4,57
Guthi Soma: A Kormánybiztos szatíra három felvonásban. Bp., 1910 Lampel. 79p. Kiadói papírborítóval.
20638.

1 600 HUF
4,15
4,57
Sassy Csaba: Hét ország frontján. Sassy Csaba háborús naplója. II. kötet. Miskolc, 1931. Szerzői. 213 p. Kiadói papírborítóban, kissé laza kötéssel.
20639.

1 000 HUF
2,59
2,86
Ady Endre: Vallomások és tanulmányok. Bp., 1918, Nyugat,(Világosság-ny.), 101 p.+3 p.Korabeli vászonkötésben
20640.

1 600 HUF
4,15
4,57
A magyar tolvajnyelv szótára. Összeáll.: Szirmay István. Bevezető tanulmánnyal ellátta: Dr. Balassa József. Mindent Tudok Könyvtár 16. Bp., [1924], Béta Irodalmi Rt., 61+(4) p. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült, javított borítóval, helyenként sérült, a fűzéstől elvált lapokkal.
20641.

2 400 HUF
6,22
6,86
20642.

1 000 HUF
2,59
2,86
Szokoly Tamás: Nem történt semmi. Veszprém, 2002, Faa Produkt Kiadó. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
20643.

1 200 HUF
3,11
3,43
Ballagi Mór: Iskolai és utazási magyar és német zsebszótár. Magyar-német rész. Német-magyar rész. Tömnyomatu kiadás. Schul- und Reise- Taschen - Wörterbuch der Ungarischen und Deutschen Sprache. Ungarisch-Deutscher Theil. Deutsch-Ungarischer Theil. Stereotyp-Ausgabe. [Egybekötve.] Pest, 1861, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), 6+408; 4+368+1 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval, foxing foltos lapokkal, laza fűzéssel.
20644.

1 600 HUF
4,15
4,57
Pázmány Péter válogatott munkái. Szerk.: Bellaagh Aladár. Bp., [1906], Lampel R. Könyvkereskedése (Remekírók Képes Könyvtára). Díszes, aranyozott, vászonkötésben
20645.

2 000 HUF
5,18
5,71
Ézsaiás Erzsébet: Viharos vizeken. Vajna Zoltán életpályája. Magyar Tudósok IV. Bp., 2014, Lexica. Kiadói kartonált papírkötés.
20646.

1 400 HUF
3,63
4,00
Lehel István: Jászai Mari utolsó szerepe. Bp., 1931, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kissé hiányos gerinccel.
20647.

1 200 HUF
3,11
3,43
Széchey Rita: Pillangószárnyú tigris. Novellák. DEDIKÁLT! Kiskunfélegyháza, 2017, Parakletos Könyvesház. Kiadói papírkötés.
20648.

1 200 HUF
3,11
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF