Number of items: 338

Paulini Béla: Emlékirataim. A szerző, Paulini Béla (1881-1945) író, újságíró, illusztrátor által DEDIKÁLT példány. Bp., 1914, Könyvkereskedő Rt., 94+1 p.+4 t. Első kiadás! Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, kis lapszéli sérülésekkel, foltos címlappal, rossz állapotban.
20468.

2 400 HUF
6,22
6,86
Fekete István: Tüskevár. Szecskó Tamás rajzaival. Bp., 1957, Móra. Első kiadás! Kiadói félvászon kötés, kopott, kissé foltos borítóval.
20469.

6 000 HUF
15,54
17,14
Fekete István: Őszi vásár. Bartha László illusztrációival. Bp., 1962, Magvető. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban.
20470.

1 600 HUF
4,15
4,57
Fekete István: Csend. Bozóky Mária rajzaival. Bp., 1965, Kozmosz. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
20471.

1 600 HUF
4,15
4,57
Fekete István: Hu. Csergezán Pál rajzaival. Bp., 1966, Móra. Első kiadás. Kiadói műbőr-kötés, minimálisan foltos lapélekkel.
20472.

1 400 HUF
3,63
4,00
Fekete István: Vadászatok erdőn, mezőn. Bp., 1987, Mezőgazdasági Kiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
20473.

1 400 HUF
3,63
4,00
Fekete István 3 műve: Lutra. Egy vidra regénye. Bp., 1965, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé koszos borítóval. + Tíz szál gyertya. Bp., 1972, Móra. Kiadói papírkötés. + Csí és más elbeszélések. Bp., 1974, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
20474.

1 800 HUF
4,66
5,14
20475.

6 000 HUF
15,54
17,14
20476.

3 200 HUF
8,29
9,14
Bábjátékos Kiskönyvtár 13 kötete (közte duplummal). Bp., 1959-1961, Népművelési Intézet. Kiadói papírkötés, változó állapotban, sérülésekkel, foltokkal. Megjelentek 400 példányban (egy részükön nincs példányszám feltüntetve).
20477.

3 400 HUF
8,81
9,71
Bábjátékos Oktatás sorozat 7 kötete. Bp., 1967-1971, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói tűzött papírkötés, változó állapotban, foltokkal, ázásnyomokkal. + 3 db egyéb bábjáték témájú kiadvány, vegyes állapotban, az egyik borító nélkül.
20478.

1 000 HUF
2,59
2,86
Gönczi Ferenc: Somogyi gyermek, + Somogyi koszorú. Csurgói könyvtár III. és VI. kötet. Csurgó 1936. Kiadói papírkötésben
20479.

8 000 HUF
20,73
22,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF