Number of items: 338

Tolnai Új Világlexikona I-XVIII. kötet Bp., 1926-1930, Tolnai Nyomdai Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói dombornyomott egészvászon kötések, kopott borítókkal.
20480.

8 000 HUF
21,22
22,86
20481.

8 000 HUF
21,22
22,86
20482.

4 000 HUF
10,61
11,43
Gróf Vay Sándor Munkái. I-X. kötet. [Teljes]. Gergely Imre, Hegedűs László, Heyer Artur, Neogrády Antal és Udvardy László rajzaival. Bp., [1909], Országos Monográfia Társaság (Légrády-ny.) Egészoldalas műmellékletekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói selyemripsz-kötés (részben eltérő színűek), felül aranyozott lapélekkel, változó, belül többségében kiváló állapotban.
20483.

5 000 HUF
13,26
14,29
Dr. Búsbach Péter: Egy viharos emberöltő I-II. egybekötve. Bp., Benkő Gyula bizománya, 1906, újrakötött félvászon kötés.
20484.

3 400 HUF
9,02
9,71
Nyugat 1911-es évfolyam reprint kiadásának 1/A és 1/B kötete, Bp., Akadémiai, 1982, kiadói egészvászon kötés.
20485.

3 800 HUF
10,08
10,86
20486.

5 000 HUF
13,26
14,29
1947 Janus Pannonius: Rivista Trimestrale Umanistica dellAccademia dUnheria in Roma. Anno 1. Numero 4. 1947 ottobre dicembre. Fondate e diretta Tiberio Kardos. Roma, 1947 Edizioni della Bussola, 6+555-757+1 p.+ XII t. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.
20487.

4 000 HUF
10,61
11,43
20488.

4 000 HUF
10,61
11,43
20489.

4 800 HUF
12,73
13,71
20490.

4 800 HUF
12,73
13,71
Bencsik András: Összetartozunk: Magyarország 2010-2020. A felemelkedés krónikája. Főszerk.: - -. Bp., 2020,Artamondo Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20491.

4 800 HUF
12,73
13,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF