Number of items: 338

Herrmann Antal: Opitz Márton Erdélyben (1622-1625.) Bp., 1876, Athenaeum, 24 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kissé hiányos borítóval. Felvágatlan lapokkal.
20504.

3 000 HUF
7,77
8,57
Vaday József: Tanulók vezérkönyve az erkölcs, jellem és hazafiságban. Nagyvárad, 1899. Szerzői. Kiadói, aranyozott vászonkötésben, kopásokkal, 178p. Meixner Emil (1892-1976) földbirtokos, gazdálkodó, országgyűlési képviselő, jogásznak címzett ajándékozási sorokkal, hozzá későbbi országgyűlési felszólalásának nyomtatott változata 2 p.
20505.

3 000 HUF
7,77
8,57
Beksics Gusztáv: A Szabadelvű Párt története. Bp., 1907, Rákosi Jenő. Sérült kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
20506.

2 800 HUF
7,25
8,00
Bársony István: Magyar élet. Elbeszélések. Bp., [1920], Pallas, 187+(1) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé szakadt borítóval, a gerincen kis szakadással, laza fűzéssel.
20507.

2 800 HUF
7,25
8,00
Hamvas Béla: Silentium. Titkos jegyzőkönyv. Unicornis. Bp., 1987, Vigilia. Első kiadás. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült gerinccel.
20508.

1 400 HUF
3,63
4,00
1907 A Bethlen Gábor kör emlékkönyve. Bp., 1907. Hornyánszky 180 p. Kiadói papírkötésben.
20509.

3 000 HUF
7,77
8,57
Kiss Menyhért: Székely falum. Elbeszélések, rajzok. Bp., 1921, Szent István-Társulat, 129+(3) p. A borító Jaschik Álmos munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
20510.

1 400 HUF
3,63
4,00
Donászy Ferenc: Ozdor Telegd. Elbeszélés a magyar pogányvilágból. Bp., [1904], Athenaeum, 110+(2) p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, foltos borítóval, a gerincen kisebb sérüléssel, helyenként kissé foltos lapokkal.
20511.

3 000 HUF
7,77
8,57
9
20512.

3 000 HUF
7,77
8,57
Pellico Szilvio értekezése az emberi kötelességekről. ford: Császár Ferenc. Pest, 1853. Lukács L. 118 + (2) p. Korabeli egészvászon kötésben
20513.

3 000 HUF
7,77
8,57
20514.

2 000 HUF
5,18
5,71
Weöres Sándor: Hideg van. 1985, Pécs, Baranya megyei Könyvtár. Az 1934-es kiadás reprintje, utószóval. Kissé kopott kiadói papírkötés.
20515.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF