1 600 HUF
Ballagi Mór: Iskolai és utazási magyar és német zsebszótár. Magyar-német rész. Német-magyar rész. Tömnyomatu kiadás. Schul- und Reise- Taschen - Wörterbuch der Ungarischen und Deutschen Sprache. Ungarisch-Deutscher Theil. Deutsch-Ungarischer Theil. Stereotyp-Ausgabe. [Egybekötve.] Pest, 1861, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), 6+408; 4+368+1 p. Aranyozott gerincű félvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval, foxing foltos lapokkal, laza fűzéssel.