3 000 HUF
Gaal Mózes: Ezeréves Multunkból. Hazafias Könyvtár X. köt. Budapest-Pozsony. Kaidja Stampfel Károly. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon - kötés; kopottas, enyhén sérült borítóval. Tulajdonosi névbejegyzéssel.