700 HUF
1,81 EUR, 2,00 USD
May Károly: A rabszolgakaraván. Átdolgozta: Vida Aladár. Bp., 1946, Athenaeum. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, egy kijáró képtáblával.