4 800 HUF
12,44 EUR, 13,71 USD
Vegyes irodalomtörténeti tétel, 4 db: Pintér JenÅ‘: IdÅ‘mutató a megújhodás korabeli magyar irodalom történetéhez (1772-1831.) Bp., 1913, Thália, 37 p. Kiadói papÃrkötés.; Kenyeres Imre: A magyar irodalomtörténetÃrás fejlÅ‘dése a XVIII. században. Bp., 1934, Mérnökök Nyomdája, 58+1 p. Kiadói papÃrkötés, sérült borÃtóval. Felvágatlan lapokkal.; Gárdonyi Klára: Biedermeier a magyar költészetben. Bp., 1936, Hellas-ny., 46+1 p. Kiadói papÃrkötés.; Turóczi-Trostler József: A magyar irodalom európaizálódása. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda, 35 p. Kiadói papÃrkötés, szakadt, foltos borÃtóval.;