1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Vitovszky István: A lélek szárnyán. - - válogatott versei. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1930, Pátkai Pál, 96 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.