Books: Religion

Number of items: 94

Nogáll János nagyváradi kanonok: Hitszózatok a pap szívéhez. Pest, 1863. Eggenberger. 146p. Kiadói papírborítóval, kissé sérült, borító, hátoldalán ragasztással Ritka!
20225.

5 000 HUF
13,26
14,29
Iszlám. Művészet és építészet. Bp., 2005, Vince. Színes képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában.
20226.

5 000 HUF
13,26
14,29
20227.

4 000 HUF
10,61
11,43
Borda Lajos: Dupla kávé - vitairat (Katolikus vélemény) Zebegény, 2020. Borda Antikvárium. 96 + (2) p. Kiadói papírborítóval. Csak 396 példány
20228.

4 000 HUF
10,61
11,43
20229.

4 000 HUF
10,61
11,43
Gesztelyi Nagy László: Az egyházi adózás és párbér jelen állása Magyarországon. Kecskemét, 1939. 192p. Kiadói papírkötésben
20230.

4 000 HUF
10,61
11,43
Az ó testamentom mellé vettetett könyvek. Mellyek Apocryphusoknak neveztetnek. [Lipsiában [Lipcse], 1776.,Löve Antal], 272 p. Töredék, a Szent Biblia, az-az: Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Irás (Károli Gáspár) 1776-os lipcsei Löve Antal kiadás részre volt. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, bélyegzésekkel, (címlap nélkül (?)), possessori bejegyzésekkel.
20231.

Az ó testamentom mellé vettetett könyvek. Mellyek Apocryphusoknak neveztetnek. [Lipsiában [Lipcse], 1776.,Löve Antal], 272 p. Töredék, a "Szent Biblia, az-az: Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Irás" (Károli Gáspár) 1776-os lipcsei Löve Antal kiadás részre volt. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, bélyegzésekkel, (címlap nélkül (?)), possessori bejegyzésekkel.

4 800 HUF
12,73
13,71
Jó illatú rósáskert, mellyben sok szép imádságok mind annyi jó illatú rózsák találtatnak, reggeli, estvéli és sz. mise előtti imádságok az urvétele előtt, s utána-való könyörgések. [...] Pesten, [1848], Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István, 1 (rézmetszet) t.+ 9 sztl. lev.+ 348+(2) p. Korabeli egészbőr-kötésben, viseltes állapotban, sérült, kopott borítóval, foltos lapokkal.
20232.

Jó illatú rósáskert, mellyben sok szép imádságok mind annyi jó illatú rózsák találtatnak, reggeli, estvéli és sz. mise előtti imádságok az urvétele előtt, 's utána-való könyörgések. [...] Pesten, [1848], Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István, 1 (rézmetszet) t.+ 9 sztl. lev.+ 348+(2) p. Korabeli egészbőr-kötésben, viseltes állapotban, sérült, kopott borítóval, foltos lapokkal.

3 000 HUF
7,96
8,57
Bita Dezső: Egyházi beszéd melyet Borbély Kornél Kálmán pannonhegyi sz.ben r. áldor s a Szent Ágostonról nevezett bécsi fönsöbb áldozár intézet tagjának első sz. mise áldozatja alkalmával mondott Rév-Komáromban, mondott - - , ... Rév-Komáromban, karácson hó 26-án 1858. Bécs, 1858, Mechitáristák betűivel, 15 p. Papírkötés, foltos borítóval, régi intézményi bélyegzéssel.   Bita Dezső Ferenc, O.S.B. (1831-1922) római katolikus pap, bencés szerzetes, hittudós, szentszéki ülnök, irodalomtörténész, egyetemi tanár.
20233.

3 000 HUF
7,96
8,57
20234.

3 200 HUF
8,49
9,14
Molnár Antal - Szabó Ferenc: Bangha Béla SJ emlékezete. Bp., 2010, JTMR - Távlatok. Kiadói papírkötés.
20235.

3 000 HUF
7,96
8,57
9
Révész Imre: A magyarországi reformált egyház számára egyházi főhatósággal felállítani szándékolt konventről. Különnyomat. Debreczen, 1875, Nyomtatott Város Könyvnyomdájában, 4+58 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, sérült, javított gerinccel.
20236.

2 800 HUF
7,43
8,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF