Horváth János: Az ékesszóllás a' koporsóknál. Veszprém, 1816., Számmer Klára, XVI+357+ 3 p. Korabeli kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, foxing foltos lapokkal.
Martin Konrád: A katolika religio tankönyve I-II. köt. [Egybekötve.] Ford.: Mester István. Eger, 1854, Szent István-Társulat,(Érseki Lyceum-ny.), XIII+431;XIV+2+371 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foxing foltos lapokkal, ceruzás bejegyzésekkel.
Gregor Peltzmann (Peltzmann Gergely): Geistlicher Wegweiser zur Beförderung der christkatholischen Kirchen- und Hausandacht. Pest, 1850, A. Müller. Első kiadás! Német nyelven. 1t (acélmetszet) + XVIII + 408p. Korabeli aranyozott, díszes, vaknyomásos egészbőr-kötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, néhány kevés lap kissé foltos.
Benedicti XIV. Pont. OPT. Max. olim prosperi card. de Lambertinis primum anconitanae ecclesiae episcopi, deinde bononiensis... Libri tres. Patavii, Typis Seminarii, 1768. XXXIX+ 521 pp.Fűzve, korabeli papírborítóval
Sibrandus Lubbertus, Robertus Bellarminus: De papa Romano libri decem...cum disputationibus Roberti Bellarmini ad illustres ordines Frisiae ca 1620 apud Aegidium Radaeum VI+ 903p + (7) p.Fűzve, borító nélkül. néhol gyűrött lapokkal + még egy kissé hiányos, korabeli pápákról szóló könyv
Losonczy László: Kesergő lant. Halotti búcsúztatók, énekek, sírversek és gyászköltemények. Bp., 1884, Kókai Lajos, 249+3 p. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval, a gerincen és a hátsó borítón modern pótlással, néhány foltos lappal.
Chrystosomi, Joannis, Sancti [Aranyszájú Szent János]: De sacerdotio libri sex. Ad usum venerabilis cleri dioecesis Quinque Ecclesiensis.
Strigonium (Esztergom), 1763, Royer. (rézmetszetű címerkép hiányzik)+[2]+6 lev.+[1]+2-216 p Korabeli sérült gerincű papírkötésben
Gebete zum Kirchengebrauch für Evangelische Gemeinen.
Pozsony, 1784. Weber, S. P. 127 p. Korabeli, bordázott kissé megvetemedett bőrkötésben, aranyozott lapszélekkel, sérült gerinccel
Városy Gyula: A katholikus iskolaügy Magyarországban. I-II. köt. I. köt.: A magyar katholikus alapítványok jogi természete különös tekintettel a katholikus iskolaügy körül ujabb időben felmerült téves nézetekre. II. Literae Authenticae. Kalocsán, 1882, (Bp., Athenaeum-ny.), 44+XXII+1+192+2+5 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kopott, foltos gerinccel.