P. Burka Kelemen: Buttykay P. Antal O.F.M (1875-1940). Pápa, 1941, Szent Antal Hitbuzgalmi Folyóirat (Keresztény Nemzeti Nyomdavállalat), 363 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, eredeti könyvjelzővel.
P. Giacinto Cormier O.P.: Raccolta di Ritiri Spirituali in forma facile e breve pel ritiro mensile e pel ritiro annuale (ad uso degli ecclesiatici, dei religiosi e delle persone pie). Róma, 1905, Desclée, Lefebvre e C.i Editori. Olasz nyelven. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, kopott gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
Domján János: A ,,Könyvek Könyve" - Bibliaismertető
I. kötet: Az Ószövetség (Unicus, több nem jelent meg.) /Gyülekezeti munkások könyvtára 1./ Budapest, [1944.] Traktátus (Bethánia-ny.) 106 p. Kiadói papírborítóban
3 db egyházi tárgyú nyomtatvány: Benkö Victor: Mult, jelen jövő. Egyházi beszéd a reformáczió 400 éves évfordulójára.; Magyar protestáns egyháztörténeti adattár. szerk Zsika Ferenc. XI. évf.;Köynves Tóth Mihály A keresztyén vallás vigasztalása koporsó mellett. halotti elmélkedés néhai nagyságos Kenéz Mihály úr temetése alkalmával
H. Hurter S.J.: Theologiae specialis, pars altera, complectens tractatus tres de deo et uno et trino, de deo creatore et de verbo incarnato. Második kötet. Innsbruck, 1900, Academica Wagneriana. Latin nyelven. 10. átdolgozott kiadás. Átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötésben, régi intézményi bélyegzőkkel, kissé kopott gerinccel és borítóval, néhány kevés lapon ceruzás jelölésekkel, néhány nagyon kevés lap kissé foltos. Csak a 2. kötet!
Jungmann, Bernardo: Institutiones Theologiae Dogmaticae Generalis. Tractatus de vera Religione.. Regensburg, 1879, Pustet. 2. kiadás. Latin nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, kissé kopott borítóval, címlapon régi intézményi bélyegzővel.
Praelectiones propaedeuticae in exegesim biblicam (promanuscripto). H.n., 1903, Ad Claras Aquas : Typogr. Collegii S. Bonaventurae,. Latin nyelven. Későbbi aranyozott félvászon kötésben, kissé kopott és kissé foltos gerinccel, kopott borítóval körbevágva, kissé foltos címlapon apró szakadással valamint régi intézményi és tulajdonosi bélyegzővel, kihajtható melléklet sérült.
Giordano Giovanni Battista: Prediche. 6. kötet. Torino, 1904, S. Giuseppe degli Artigianelli. Olasz nyelven. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésben, régi intézményi bélyegzőkkel, címlapon címke maradvánnyal. Csak a 6. kötet!
Antonio Ciccolini: Raccolta di meditazioni e documenti secondo la materia e la forma proposte da S. Ignazio di Loyola. Második kötet. Firenze és Róma, 1880, Luigi Manuelli - Camillo Dongo. Olasz és latin nyelven. 2. kiadás. Átkötött aranyozott gerincű félbőr-kötésben, régi intézményi bélyegzővel, kissé kopott borítóval. Csak a 2. kötet!
Webster J. Macdonald: Magyarországi Szent Margit skót királyné. A Pápai Református Theológiai Akadémia Kiadványai 15. sz. Pápa, 1935, Főiskolai Nyomda, 1 t.+13+3 p. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt. borítóval, az utolsó 2 lapon kis sérüléssel, a lapok felső sarkain világos folttal.
Vegyes templommal kapcsolatos tétel, 3 db:
Tóth László: A jubileumi búcsú kihirdetése Magyarországon 177-ban. Különlenyomat. Bp., 1928, Római Magyar Történeti Intézet, (Kir. M. Egyetemi Nyomda), 56 p. Magyar és német nyelven.;
Jajczay János: Küzdelem a templom szépségéért. Különlenyomat. Bp., 1943, Pallas-ny., 18 p. Kiadói papírkötés.;
A nyírbátori minorita-templom. Bp., 1925, Stephaneum, 1 p.+7 t. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.;