https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Religion

Number of items: 94

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Cornelisse, P. Dorotheo: Tractatus de Deo Uno et Trino. H.n. 1913, Claras Aquas. Latin nyelven. 518p. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben, sérült gerinccel és kopott borítóval.
20273.

Cornelisse, P. Dorotheo: Tractatus de Deo Uno et Trino. H.n. 1913, Claras Aquas. Latin nyelven. 518p. Korabeli aranyozott félbőr-kötésben, sérült gerinccel és kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,37
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
0
Szilas József: A káplánnevezés. Dolgozatok a A Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Kánonjogi Szemináriumból 6 füzet. Bp., 1939, Élet, 74+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
20274.

Szilas József: A káplánnevezés. Dolgozatok a A Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem Kánonjogi Szemináriumból 6 füzet. Bp., 1939, "Élet", 74+1 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,31
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
Serpahinus Farkas (Farkas Szerafin): Scriptores ord. min. S. P. Francisci provinciae Hungariae reformatae nunc. S. Mariae. Pozsony, 1879, Typis Caroli Angermayer, Prius Aloysii Schreiber. 191p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és borítóval, könyvtest majdnem két részre vált.
20275.

Serpahinus Farkas (Farkas Szerafin): Scriptores ord. min. S. P. Francisci provinciae Hungariae reformatae nunc. S. Mariae. Pozsony, 1879, Typis Caroli Angermayer, Prius Aloysii Schreiber. 191p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és borítóval, könyvtest majdnem két részre vált.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,37
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
0
Kaszinecz István: Taraszovics Bazil munkácsi püspök és a Rómával való unió. Debrecen,1943, Csuka László, 31 p. Kiadói papírkötés.  Taraszovics Bazil (?-1651) munkácsi görögkatolikus püspök, aki unióra akart lépni Rómával.
20276.

Kaszinecz István: Taraszovics Bazil munkácsi püspök és a Rómával való unió. Debrecen,1943, Csuka László, 31 p. Kiadói papírkötés. Taraszovics Bazil (?-1651) munkácsi görögkatolikus püspök, aki unióra akart lépni Rómával.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,31
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
5
5 db régi pápai körlevél: XI. Pius pápa körlevele a katolikus egyház helyzetéről a német birodalomban. Bp.,1937, Mária-kongregáció, Kiadói papírkötés, foltos borítóval. + XI. Pius pápa apostoli körlevele a filmszínházakról. (Vigilanti Cura.) Jegyzeteket írta: Dr. Alaker György. Bp.,1941, Actio Catholica. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. + XII. Pius pápa divino afflante kezdetű apostoli körlevele a Szentírásra vonatkozó tanulmányok időszerű ápolásáról. Bp.,1948, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, néhány lapon tollas jelölésekkel. + XII. Pius pápa 1944 karácsony estjén elmondott rádióbeszéde. Bp., 1946, Actio Catolica. Kiadói papírkötés + XIII. Leo pápa ő szentségének körlevele az egyház egységéről. Esztergom,1896, Buzárovits Gusztáv könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, volt könyvtári példány.
20277.

5 db régi pápai körlevél: XI. Pius pápa körlevele a katolikus egyház helyzetéről a német birodalomban. Bp.,1937, Mária-kongregáció, Kiadói papírkötés, foltos borítóval. + XI. Pius pápa apostoli körlevele a filmszínházakról. (Vigilanti Cura.) Jegyzeteket írta: Dr. Alaker György. Bp.,1941, Actio Catholica. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. + XII. Pius pápa "divino afflante" kezdetű apostoli körlevele a Szentírásra vonatkozó tanulmányok időszerű ápolásáról. Bp.,1948, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, néhány lapon tollas jelölésekkel. + XII. Pius pápa 1944 karácsony estjén elmondott rádióbeszéde. Bp., 1946, Actio Catolica. Kiadói papírkötés + XIII. Leo pápa ő szentségének körlevele az egyház egységéről. Esztergom,1896, Buzárovits Gusztáv könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, volt könyvtári példány.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,31
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
2
5 db régi vallási kiadvány: Nyisztor Zoltán: Baptisták. Bp., 1927, Szent István Társulat. + Nyisztor Zoltán: Nazarénusok. Bp., 1927, Szent István Társulat. + Nyisztor Zoltán: Adventisták. Bp., 1927, Szent István Társulat. + Nyisztor Zoltán: Az üdvhadsereg. Bp., 1927, Szent István Társulat. + Nyisztor Zoltán: Millenisták vagy bibliakutatók. Bp., 1927, Szent István Társulat. Mind kiadói papírkötés, részben sérült borítóval.
20278.

5 db régi vallási kiadvány: Nyisztor Zoltán: Baptisták. Bp., 1927, Szent István Társulat. + Nyisztor Zoltán: Nazarénusok. Bp., 1927, Szent István Társulat. + Nyisztor Zoltán: Adventisták. Bp., 1927, Szent István Társulat. + Nyisztor Zoltán: Az üdvhadsereg. Bp., 1927, Szent István Társulat. + Nyisztor Zoltán: Millenisták vagy bibliakutatók. Bp., 1927, Szent István Társulat. Mind kiadói papírkötés, részben sérült borítóval.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,31
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
14
Kállay Miklós: A pápa és a Vatikán. Bp., 1935, Cserépfalvi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szakadozott kiadói papír védőborítóban.
20279.

Kállay Miklós: A pápa és a Vatikán. Bp., 1935, Cserépfalvi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szakadozott kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,37
EUR
,
6,86
USD
Number of bids:
0
Csiky Lajos: Hit, remény, és szeretet könyve. Az élet kedvező és kedvezőtlen napjaira. Imádság a magyar protestáns nép számára. Bp., 1884, Hornyánszky Viktor, XII+12 (családi emléklapok)+398 p. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
20280.

Csiky Lajos: Hit, remény, és szeretet könyve. Az élet kedvező és kedvezőtlen napjaira. Imádság a magyar protestáns nép számára. Bp., 1884, Hornyánszky Viktor, XII+12 (családi emléklapok)+398 p. Korabeli egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó, sérült gerinccel, foltos lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,31
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
Könözsy Lajos: Bölcselketi vázlatok. Bp., 1947, Actio Catholica Országos Elnöksége (Hittudományi Akadémiák),(Korda-ny.), 80 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
20281.

Könözsy Lajos: Bölcselketi vázlatok. Bp., 1947, Actio Catholica Országos Elnöksége (Hittudományi Akadémiák),(Korda-ny.), 80 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,24
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Endrődy László: Életet Krisztusért. Kaszap István élete (1916-1935.) Bp., 1941, Manréza. Harmadik, új imameghallgatásokkal bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
20282.

Endrődy László: Életet Krisztusért. Kaszap István élete (1916-1935.) Bp., 1941, Manréza. Harmadik, új imameghallgatásokkal bővített kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,71
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
0
Hets J. Aurelián: A jezsuiták iskolái Magyarországon a 18. század közepén. Pannonhalma-Bp., 1938, Pray Rendtörténetíró Munkaközösség, 91+(3) p. Kiadói papírkötés
20283.

Hets J. Aurelián: A jezsuiták iskolái Magyarországon a 18. század közepén. Pannonhalma-Bp., 1938, Pray Rendtörténetíró Munkaközösség, 91+(3) p. Kiadói papírkötés

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,24
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
Evetovics Kunó: Katolikus erkölcstan 2. köt. Bp., 1940., Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben 277p Borítón foltokkal
20284.

Evetovics Kunó: Katolikus erkölcstan 2. köt. Bp., 1940., Szent István-Társulat. Kiadói papírkötésben 277p Borítón foltokkal

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,71
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment