2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
A Szűz Máriáról nevezett Szt. - Ferenczrend lelki testvérületébe (confraternitas) hálás indulattal felvett s erre vonatkozó okmánnyal megtisztelt t. cz. egyházi és világi jótevÅ‘knek névtára. Veszprém, 1882, Krausz Armin, 16 p. Kiadói kartonált papÃrkötés, kopott, foltos borÃtóval, sérült gerinccel.