3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Die Bibel oder die ganze Heilige Schrift des alten und neuen Testaments, nach der deutschen Uebersetzung Dr. Martin Luthers. Berlin, 1865, Verlag der britischen und ausländischen Bibelgesellschaft. Német nyelven. Korabeli aranyozott, díszes, vaknyomásos könyvkötői egészbőr-kötésben (Bécs, M. Schlöps & Co.), kissé kopott gerinccel és borítóval, márványozott lapélekkel, néhány kevés lap kissé foltos, hátsó kötéstábla belseje foltos.