3 000 HUF
Jó illatú rósáskert, mellyben sok szép imádságok mind annyi jó illatú rózsák találtatnak, reggeli, estvéli és sz. mise előtti imádságok az urvétele előtt, 's utána-való könyörgések. [...] Pesten, [1848], Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István, 1 (rézmetszet) t.+ 9 sztl. lev.+ 348+(2) p. Korabeli egészbőr-kötésben, viseltes állapotban, sérült, kopott borítóval, foltos lapokkal.