3 200 HUF
8,29 EUR, 9,14 USD
Peter Schegg: Geschichte der letzten Propheten. Ein Beitrag zur Geschichte der biblischen Offenbarung. 1 - 2. (egy kötetben). Regensburg, 1853-54, Manz. Német nyelven. 203+214p. Korabeli aranyozott, bordázott félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé kopott gerinccel és borítóval, címlap és néhány kevés lap foltos.