Nogáll János nagyváradi kanonok: Hitszózatok a pap szívéhez. Pest, 1863. Eggenberger. 146p. Kiadói papírborítóval, kissé sérült, borító, hátoldalán ragasztással Ritka!
Az ó testamentom mellé vettetett könyvek. Mellyek Apocryphusoknak neveztetnek. [Lipsiában [Lipcse], 1776.,Löve Antal], 272 p. Töredék, a "Szent Biblia, az-az: Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Irás" (Károli Gáspár) 1776-os lipcsei Löve Antal kiadás részre volt. Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, bélyegzésekkel, (címlap nélkül (?)), possessori bejegyzésekkel.
Jó illatú rósáskert, mellyben sok szép imádságok mind annyi jó illatú rózsák találtatnak, reggeli, estvéli és sz. mise előtti imádságok az urvétele előtt, 's utána-való könyörgések. [...] Pesten, [1848], Petrózai Trattner J. M. és Károlyi István, 1 (rézmetszet) t.+ 9 sztl. lev.+ 348+(2) p. Korabeli egészbőr-kötésben, viseltes állapotban, sérült, kopott borítóval, foltos lapokkal.
Bita Dezső: Egyházi beszéd melyet Borbély Kornél Kálmán pannonhegyi sz.ben r. áldor s a Szent Ágostonról nevezett bécsi fönsöbb áldozár intézet tagjának első sz. mise áldozatja alkalmával mondott Rév-Komáromban, mondott - - , ... Rév-Komáromban, karácson hó 26-án 1858. Bécs, 1858, Mechitáristák betűivel, 15 p. Papírkötés, foltos borítóval, régi intézményi bélyegzéssel.
Bita Dezső Ferenc, O.S.B. (1831-1922) római katolikus pap, bencés szerzetes, hittudós, szentszéki ülnök, irodalomtörténész, egyetemi tanár.
Révész Imre: A magyarországi reformált egyház számára egyházi főhatósággal felállítani szándékolt konventről. Különnyomat. Debreczen, 1875, Nyomtatott Város Könyvnyomdájában, 4+58 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, sérült, javított gerinccel.