2 db régi vallási kiadvány: Vajó József: A hit. Bp., 1904., Szent-István-Társulat, 244 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, foltos borítóval, laza fűzéssel, volt könyvtári példány. + Vajó József: A vallás és kinyilatkoztatás. Bp., 1906., Szent-István-Társulat, 238 p. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, laza fűzéssel, volt könyvtári példány.
Brunner Emőd: A francia felvilágosodás és a magyar katholikus hitvédelem. Bibliothéque de I'Institut Francais á l'Université de Budapest 14. Pannonhalma, 1930, (Pécs,Dunántúl-ny.), 64+1 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal.
Magyar Győző: Wimmer Gottlieb Ágost, Felsőlövő nagy papja. Bp., 1910, Luther-Társaság. 64. p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, borítón szakadással, előzéklap, címkép és címlap kissé foltos.
Vanyó Tihamér Aladár: A trienti zsinat határozatainak végrehajtása Magyarországon. A magyarországi római katolikus egyház fegyelem alakulása. 1600-1850. Különlenyomat. Római Magyar Történeti Intézet kiadványai. Pannonhalma, 1933, (Bp., Korda Rt.-ny.) Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal.
Augustinus de Roskovany: Monumenta catholica pro independentia potestatis ecclesiasticae ab imperio civili 3. kötet. 837p. Korabeli aranyozott félvászon kötésben
Szent István könyvek két kötete (17.,114.): Polzovics Iván: A lateráni szerződés. A Szentszék nemzetközi jogi helyzete + Lepold Antal (szerk.): Szalézi Szent Ferenc válogatott levelei A szentek életrajzával és XI. Pius körlevelével. 1924, 1934, kiadói kopott papírkötés.
P. Charles S. J.: Isten közelében. Elmélkedések. III. kötet. Ford.: Gálffy László S. J. Bp., 1926, Korda Rt. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. + Tóth Tihamér: A szenvedő és győzedelmes Krisztus. Szentbeszédek, melyeket a Pázmány-Egyetem templomában elmondott: Dr. - -. Bp.,1934., "Élet". Kiadói papírkötés.
Giesswein-emlékkönyv. Kiadja az Országos Giesswein Emlékmű-Bizottság. Bp.,1925, Stephaneum, 4+246+2 p. Kiadói szakadt papírkötésben.
Giesswein Sándor (1856-1923) pápai prelátus, keresztényszocialista politikus, országgyűlési képviselő, író, társadalomtudós, MTA tag, Szent István Akadémia elnöke (1916-1921), a Magyar Országos Eszperantó Egyesület elnöke (1911-1923).