Kaszinecz István: Taraszovics Bazil munkácsi püspök és a Rómával való unió. Debrecen,1943, Csuka László, 31 p. Kiadói papírkötés.
Taraszovics Bazil (?-1651) munkácsi görögkatolikus püspök, aki unióra akart lépni Rómával.
5 db régi pápai körlevél: XI. Pius pápa körlevele a katolikus egyház helyzetéről a német birodalomban. Bp.,1937, Mária-kongregáció, Kiadói papírkötés, foltos borítóval. + XI. Pius pápa apostoli körlevele a filmszínházakról. (Vigilanti Cura.) Jegyzeteket írta: Dr. Alaker György. Bp.,1941, Actio Catholica. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. + XII. Pius pápa "divino afflante" kezdetű apostoli körlevele a Szentírásra vonatkozó tanulmányok időszerű ápolásáról. Bp.,1948, Szent István Társulat. Kiadói papírkötés, néhány lapon tollas jelölésekkel. + XII. Pius pápa 1944 karácsony estjén elmondott rádióbeszéde. Bp., 1946, Actio Catolica. Kiadói papírkötés + XIII. Leo pápa ő szentségének körlevele az egyház egységéről. Esztergom,1896, Buzárovits Gusztáv könyvnyomdája. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, volt könyvtári példány.
5 db régi vallási kiadvány: Nyisztor Zoltán: Baptisták. Bp., 1927, Szent István Társulat. + Nyisztor Zoltán: Nazarénusok. Bp., 1927, Szent István Társulat. + Nyisztor Zoltán: Adventisták. Bp., 1927, Szent István Társulat. + Nyisztor Zoltán: Az üdvhadsereg. Bp., 1927, Szent István Társulat. + Nyisztor Zoltán: Millenisták vagy bibliakutatók. Bp., 1927, Szent István Társulat. Mind kiadói papírkötés, részben sérült borítóval.
Kállay Miklós: A pápa és a Vatikán. Bp., 1935, Cserépfalvi. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szakadozott kiadói papír védőborítóban.
Hets J. Aurelián: A jezsuiták iskolái Magyarországon a 18. század közepén. Pannonhalma-Bp., 1938, Pray Rendtörténetíró Munkaközösség, 91+(3) p. Kiadói papírkötés