Horváth Ambrus: Koppi Károly működése. Palaestra Calasanctiana. A piaristák doktori értekezései az 1932. évtől. 34. sz. Szeged, 1940, (Juhász István-ny.) Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval. Felvágatlan lapokkal.
Koppi Károly (1744-1801) történetíró, egyetemi tanár, piarista szerzetes.
Michael Faulhaber: Zsidóság, kereszténység, germánság. A müncheni Szent Mihály-templomban mondott ádventi beszédek. Bp.,1934, Káldor. 1-5 ezer. Későbbi félvászon-kötés, javított gerinccel, címlapon régi intézményi címkével, helyenként javított kötéssel, néhány kevés lap kissé foltos.
Jelentés a nagybányai reformált egyház 1900. 1901. 1902. állapotáról. Első füzet. Kiadja Egyháztanács. Nagybánya, 1903, Morvay és Undy-ny., 18 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval és lapokkal.
Fazekas Csaba: Nyolc évtized a miskolci református egyház történetéből, 1918-1998. Miskolc, 1999. Kiadja a Magyar Kálvin Szövetség Miskolci Tagozata. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 250 példányban.
Dr. Med. Hynek R.W.: Krisztus kínhalála a modern orvosi tudomány világánál. Fordította: Dr. Czékus Géza. III. kiadás. Bp., é.n., Korda R. T.. Kopottas, kissé szakadt papírkötésben, javított gerinccel, borító hátoldala kissé foltos.
Nánásy László Dezső - Pataki Károly: Konnesreuthi Neumann Teréz az orvostudomány és a bölcselet világánál. Lourdes folyóirat kiadása. Sopron, 1932, Vitéz Tóth Alajos. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval, sérült gerinccel.
2 db régi vallási kiadvány: Demeter István? Hazajárnak-e a lelkek. H.n., 1933, szerzői. Kiadói papírkötés, borítón hajtásnyomokkal. + A túlvilág titkaiból. Bp., é.n., Kaszap István Lapja. Kiadói papírkötés, gerinc alja kissé sérült.