20100. 460. Closed Online auction Books: Social sciences
1 200 HUF
22
0 HUF
Medveczky Frigyes: Társadalmi elméletek és eszmények. Bp., 1887, MTA. Kiadói egészvászon kötés, tulajdonosi névbejegyzéssel, kissé kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : karap_norbert